Hakkımızda

20 yıllık tecrübenin ardından kurulan Balkan Lokantası, enerjisinin çoğunu konuklarının memnuniyeti için kullanıyor. Balkan Lokantası, yöresel yemekleri kültürümüzle harmanlayıp, konuklarının beğenisine sunuyor.

 

Balkan Lokantası, geleneksel Türk mutfağının benzersiz lezzetlerinden her gün konuklarına sunan, işini severek yapan bir esnaf lokantasıdır. Adıyla klasikleşen lezzetleri sofralarınıza ulaştıran aşçılarımız, sizi lezzetleriyle bir yolculuğa çıkarıyor. Sabahın ilk ışıklarıyla her gün yeniden başlayan serüvenimiz ışıklar sönene kadar devam ediyor ve aynı lezzeti, aynı kaliteyi sunma hedefiyle bu durum gün be gün sürüyor.

 

Evinin, eşinin belki annesinin yemeklerini gün içerisinde de arayan, uygun fiyatlarla doyurucu bir öğün yapmak isteyenler için sunulan lezzetler, özenle seçilmektedir. Eskişehir esnaf lokantası olarak tezgahımızda sunduğumuz lezzetleri paket servis seçeneğimizle evlerinize kadar ulaştırıyoruz. Servis hizmetiyle de gelemeyenlerin kapısına kadar getiriyor.  İster 1 kişi olun, isterseniz 1000 kişi, 1 gün önceden haber verdiğinizde dilediğiniz menüyü kapınıza kadar getiriyoruz.

 

Kapılarımızı açtığımız ilk günden beri her malzemenin en iyisini, tazesini, kalitelisini seçmeye gösterdiğimiz özen ve her zaman aynı tadı yakalamaya harcadığımız gayretimiz asla değişmemiştir. Ustalıkla sunduğumuz yemek sanatını görmek için sizleri lokantamıza bekleriz.